Travestiler profesyonelce ön yargıyı yıkıyorlar

Nickelé Nascimento, 31 Lauro de Freitas Atlantik’in Vilas Mahallesi’nde Savanna Steakhouse restoranda garson. Rosana Salvatore, 49, kuaför ve performans sanatçısı. Yanı sıra travestilerin gibi iki ortak da fuhuş alanları köşelerinde dönüştürülmüş organları çok daha fazla olabilir toplumu göstermek arzusu var.

“Ben dünyaya geldiğini göstermek için, kendimi fahişe, ama çalışmak için doğmadım ben yaptığım çünkü ben hiç söylemek olmaz. Ama bu benim için olmadığını gördük. Bu sadece gelip geldim. Ben yapmak için geldi Fark. Eşcinsel bir fark yaratmak zorunda “Nick diyor.
Sokakta yattım ve açlıktan rağmen, Rosana zina olmadı. “Hayat yaptım Asla. Ben, diğer kokusu benim için çok önemli. Herkesle. Birini aşağılamak düşünüyorum size geliyor uyku ve fiyat sorabilirsiniz değil.”

Onlar için aile desteğinin eksikliği, resmi işgücü piyasasına fırsat ve düşük ücretlerle eksikliği fuhuş travestilerin kabul başlıca nedenleridir.
Nick kez, travesti olmak onun işi boşluk kaybetti söylüyor. Her iki durumda da, o konuştuk ve telefon şarj ile röportaj etiketledi. “Bu çalışmaya başlamak benim için tüm haklıydı. Ama bu bir hiciv olduğunu görünce, hızla bütün hikayeyi değiştirdi ve beni görevden,” diye hatırlıyor.

Nick do Atlântico Vilas Savanna Steakhouse çalışmak ilk travesti ve evin en iyi çalışanları biri olarak sahipleri ve müşteriler tarafından atanır.

Rosana 1987 yılında en iyi ses oyunculuk yarışması var
Bir sahiplerinin, girişimci Luiz Leão, 50, restoran muhafazakar profil semtinde yer almaktadır, çünkü o biraz korkuyor olmuştu dedi.
“İnsanlar bir hiciv olduğu için, farklı bir şekilde davranacaktır düşünüyorum. Ama bu ne olur değil. Nick iyi eğitimli, sen tanışmak biliyorsun, nasıl ifade edeceğini bilir. Ben sadece övgü var,” Leo diyor.

Garson profesyonellik böyle bir müşteri göğüslerini sıkmak istedim gibi olağandışı durumlarda, dikkat çekiyor. “Bütün zaman, o profesyonel bir tutum muhafaza,” Leila Leon, restoranın sahibi ve şefi diyor.

Militanlık bir hayat
Paulete Hurricane, Adalet, İnsan Hakları ve Toplumsal Gelişim (SJDHDS) Bölümü LGBT Merkezi (Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Travesti ve Transseksüel) koordinatörü, travestilerin profesyonel fırsat eksikliği kültürel bir sorun olduğuna inanmaktadır.

Paulete Adalet Sec bir yazı almak için 1 hiciv olduğunu.
“Hayatın hiçbir umudu yok Yani onlar aslında onları emebilir tek pazar.. Toplumun insafına, ev sürülür, yemek gerekir, ve travesti ortasında kültürel olarak çıkıyor. The, profesyonel pazar emmez, “diyor.
O 15 Mart 2012 tarihinde klasörü almaya davet edildi ve o zamandan beri toplumsal cinsiyet eşitliği ve mücadele şiddete kamu politikalarının bir eğitim çalışmalarını geliştirdi. O 15 yaşından beri Fakat, Paulete ayrımcılık vakalarında görünürlük vermek ve bu grubun sosyal içermenin sağlanması amacıyla LGBT yolunda mücadele verenlerle.

Travestiler ile seks hayatınızı canlandırmanın 4 yolu

Geldiğiniz sınıf ne olursa olsun, hayat müdahale ediyor ve seksi rafa kaldırıyor. Ancak bazı zamanlar tek ihtiyacınız olan bu safhaları geçmek ve endişlenmeyin, sadece safhalar var. Bu sadece sizi biraz rutininizden çıkarmak ve cinsel isteğinizi artırmak için. İşte burada yenilikçi seks oyunları devreye giriyor. Öyleyse, bulaşıkları kenara kaldırın, TV’yi kapatın ve oyun başlasın!

Travesti Diva’ya şoförlük
Bu oyunda kontrol sizde. Travesti partnerinize akşam için sizin şoförünüz olacağını söyleyin. Kendinizi gerçekten cesur hissediyorsanız, ona siyah bir pantolon ve beyat gömlek giymesini de söyleyebilirsiniz. Arka koltuğa oturun ve sizi bir seks mağazasına götürmesini söyleyin. Siz kendinize yeni bir vibratör alırken o da araba çalışır vaziyette sizi arabada beklesin. Vibratörü çantanıza koyun, böylece ne aldığınızı göremesin. Ne kadar göstermeniz için yalvardığı önemli değil, göstermeyin. Sırada bir şeyler içmek var. Yaramaz oyuncağınıza hakkında onunla dalga geçin. Tahmin edebildi mi? Eve dönerken, oyuncağınızı çıkarın ve arka koltukta kendinizi tatmin edin. Nasıl iyi hissettiğinizi ona dakikası dakikasına anlatın. Eve geldiğinizde, onu kavrayın ve ilkel olun. Rock yıldızları gibi sallayın. Tarih yazın.

Yaramaz hemşire
Bu oyun “oyun”u rol yapmanın içine sokuyor. Beyaz bir sütyen, külot, ince çorap ve jartiyer giyin, “Hasta”nıza soyunmasını söyleyin ve muayeneye başlayın. Tamamen tıbbi bir şekilde oyununuzu oynayın. Kalp atışlarını dinleyebilmek için kulağınızı göğsüne koyun. Erkekliğini okşayın ve bütün özel kısımlarının çalıştığından emin olmanız gerektiğini söyleyin. Bir kere tamamen sertleştiğinde, ona bir sprem örneği almanız gerektiğini söyleyin. Tesadüfe bakın ki plastik kabınız kalmamış, bu durumda boşalması lazım. Erkeğinizin üzerine çıkın ve istediğiniz kadar örnek alın. Tabii ki kendinize de bir siren düdüğü ve hastane sarsıntısı şeklinde bir orgazm da deneyin.

Işıklar dışarı
Yatağa iki el feneri getirin ve ışıkları kapatın. Bir feneri travesti sevgilinize verin, dokunmanızdan hoşlandığı yerlerinden birine tutmasını söyleyin. Siz dokunurken ışığı üzerine tutmasını isteyin, böylece olayın bir anını bile kaçırmayacak. Sonra siz de onun öpmesini ve kemirmesini istediğiniz bölgelerinize ışığı tutun. Seviştiğiniz sırada ışıkları aşağı doğru tutun ki birleşme hareketinin bir anını bile kaçırmayın.

Kulak şekeri
Erkeklerin kulaklarının en hassas erojen bölgeleri olabileceğini biliyor muydunuz? Bu doğru ve sizin yararınıza kullanılabilir (sizin cinsel yararınıza, tabii ki). Erkeğinizin iPod’unu çalın ve erotik kısa hikayeler yükleyin. Ona, uzun hard günlerin sonunda dinlemesi için özel bir şey hazırladığınızı söyleyin (burada vurgu uzun ve zorda) ve iPodunu geri verin. Ofisten dönerken, cep telefonundan arayıp “ev ödevi”ni yaptığından emin olun. Aynı öyküyü sizin de şu anda kendinize dokunarak dinlemekte olduğunuzu özellikle belirtin. Eve dönmek için çok istekli olacak, hızlı bir bilet almazsa bu bir mucize olacaktır. Eve vardığınızda seksi pornografik travesti hikayelerinizi beraber gerçekleştirin. Gecenin geri kalanı ikiniz içinde kulaklarınızda müzikle geçecek!

1 2 3