Travesti Cinayetinde Şüpheliler Serbest Bırakıldı

Neden devam bağlantılı olmasına rağmen, savcılık esir tutmak için sanık aleyhinde hiçbir somut kanıt yoktur inanıyor.

Birkaç soru bu suça onun gerçek rolü hakkında ortaya çıkan sonra 30 Ağustos’ta tutuklanan ve Laura Moyano travesti (35) iddia edilen katil için ücret Fernando Gabriel Pereyra (36), serbest bırakıldı.

O ilk toplanan deliller teyit olmasaydı uyardı zaman District 4 Hafta 4 savcısı, Liliana Copello, Pereyra serbest bırakılmasını, zaten 15 gün önce bu gazetenin tarafından yürütülen olmuştu bir durum emretti.

Kaynaklar araştırma bağlantılı dan Neyse, Pritchard henüz oldukça desincriminado ve sanık devam olduğu netleşti.

Laura Cordoba kentinde Villa Allende Park Donato Alvarez 9700 için terk edilmiş bir binada, 25 Temmuz’da son ölü bulundu.

Katil bir taşla kafasına vurdu ve sonra boyun sıkıştırılmış.

Sebebine göre, she önceki gece bir adam tarafından ve geceye eşlik çekildi aynı bölgede bulunan bir arkadaşı ve genç bowling Santa Diabla, ile gitmişti.

Farklı esnaf görüntüleri adli araştırmacılar tarafından ele geçirilmiştir özel güvenlik kameraları göre, o küçük bir fiziksel kusuru vardı bir adamla Donato Alvarez tarafından yürüdü.

Çürük kanıtlar

Bu dava için yararlı olduğuna inanılmaktadır farklı giysiler ve ev öğeleri ele geçirildi hangi Pereyra soruşturmayı yönetti.

Ancak, davalı kaçırılan Laura ölümü ile hiçbir bağlantısı olmadığını göstermek için başarısız oldu.

Şüpheli elde edilmiştir karşı ek olarak, mağdurun tırnaklarını ve bedeni DNA örnekleri altında onlar kontrol edilecektir.

Bu son çalışmanın sonuçları kaynaklar tarafından teyit edildi.

“Savcılık tarafından uygulanan delil önlemler teyit ya da şüpheliyi kanıtlamak için meşgul değil bu güne vergi Copello beklenen gün önce, Pereyra tutuklanması sipariş vardı.

Pereyra özgürlüğünü sipariş edildiğinde, kefalet davalı Kontrol yargıç tarafından çözüldü itirazın ardından düşürmek için başarısız olduğunu kuruldu.

Travesti karşı cani saldırının nedeni hakkında güçlü bir hipotez henüz yoktur.

Travestilerle Doyumsuz Öpüşmeler

İyi bir travesti cinsellik deneyiminin ilk adımı dudaklarda atılıyor, burada yakılan ateş tüm vücuda yayılıyor. Ancak öpüşme konusunda iyi değilseniz istanbul travestileri ile seks deneyiminizi ateşlemekle ilgili bir sorununuz var demektir. Bugüne kadar dudaklarını özgür bırakmakta zorlananlar için birkaç önerimiz var.

Ellerinizi de kullanın

Öpüşürken ellerini nereye koyacağını bilemeyenlerden biri de siz misiniz? Ellerinizi boşlukta öylece sallandırmak yerine, onun saçlarıyla oynamak, kollarına dokunmak, öpüşmenin kontrolünü ele almak ya da çenesine dokunmak için kullanabilirsiniz. Öpüşme sırasında ellerinizle hafifçe onun yüzüne dokunursanız epey tutkulu bir geceye hazırlandığınızdan emin olabilirsiniz.

Oyuncu olun

Öpüşmenin en heyecanlı yerinde ellerinizi onun saçlarının içinden geçirin ve başını hafifçe geri çekin ki dudakları sizden birkaç milimetre uzaklaşmak zorunda kalsın. Bu sırada hafif alaycı bir şekilde gülümseyebilirsiniz de. Birkaç saniye onu bu şekilde kendinizden uzak tuttuktan sonra öpüşmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bırakın daha fazlasını istesin

Tutkulu bir öpüşmenin tam ortasında durun ve onunla konuşmaya başlayın. Muhtemelen devam etmek isteyecek ve o kadar da kolay bırakmayacak. Sizi daha da tutkulu bir şekilde öpmeye devam edecek.

Boynunu es geçmeyin

O sizin boynunuzu öptüğünde nasıl kendinizden geçtiğinizi hatırlayın. Onun da aynı şekilde hissedeceğinden emin olabilirsiniz. Yeteneklerinizi gösterme zamanı, boynuna konduracağınız tutkulu öpücüklerle onu titretebilirsiniz.

Fısıldayın

Başını hafifçe yana çevirin ve kulağına sevimli ya da biraz ayıp şeyler fısıldayın. Sonra gözlerinin içine bakıp onu öpmeye devam edin. Söyleyeceklerinizi doğru seçerseniz onu kendinden geçirebilirsiniz.

Gülümseyin

Gülümsemek güzeldir. Sizin mutlu olduğunuzu, zevk aldığınızı, keyifli vakit geçirdiğinizi gösterir. Öpüşürken gülümserseniz o da sizi mutlu ettiği için kendini çok iyi hissedecek ve ona ihtiyacı olan ego patlamasını yaşatmış olacaksınız. İnanın gerisi daha güzel gelecek.

Nerede duracağınızı bilin

Bazen güzel ve tutkulu bir öpücük yatakta sonlanmayabilir. İkiniz de tutkuyla yanıp tutuşsanız bile gerçekten o an ayrılmanız gerekiyorsa öpüşmeyi bırakan ilk siz olun. Onu öpmeye devam etmeyi ne kadar istiyor olursanız olun şunu unutmayın; doruk noktasındayken dur demeyi bilen her zaman daha çok arzulanan olur.

Tempoyu artırın

Onu en beklemediği anda şaşırtın. Karşılıklı öpüşmeleriniz ve dokunmalarınız sırasında bir süre pasif durumda kalın ve hiç beklemediği anda onu tutkuyla öpmeye başlayın. Gözlerinize o vamp kadın bakışını yerleştirmenizde de fayda var.

Baş başa kalın

Kimse içinizdeki Lolita’yı ne zaman ortaya çıkaracağınıza karışamaz. Ama herkesin içinde öpüşen çiftleri siz de biraz rahatsız edici bulmuyor musunuz? Onlardan biri olmayın ve onu öpücüklerinizle baştan çıkarmak için baş başa kalacağınız zamanları bekleyin.

1 2 3 4