Sınır Tanımayan Travestiler

Tercihlerini istediği gibi yapanlar partnerleri ile mutlu oluyorlar ise istediği gibi yapayanlara büyük bir haksızlık yapıldığı açık ve nettir. Gördüğü ilgi ve gösterdiği ilgi ile bir kişi kendini nasıl hissediyorsa cinsel ilişkisini o tarzda geçirmelidir. Bu ilişkileri gerçekleştirmek için istanbul travesti bayanlar ile engel tanımaksızın birlikte olanlar ihtiyaçlarını giderebildikleri için şanslıdırlar diyebiliriz. Zira küçük bölgelerde bu ilişkileri yaşamak isteyen ancak fırsat bulamayan yüzlerce hatta binlerce kişi bulunuyor. Çareyi beylikdüzü travesti bayanlar ile çözenler de yine şanslılar arasında yer almaktalar. Çünkü beşiktaş travestileri ile birlikte olmak için gelen bir sürü kişi uzun yollar geçmek zorunda kalbiliyorlar. Kendi ilişkisinden memnun olanlar için bir sıkıntı değilmiş gibi gözükse de yarın aynı duruma düşebileceğinin herkes farkında olmalı.

Üçüncü şahısların ya da başka kişilerin cinsel yargılama yapması günümüzde kabul edilebilir bir şey değildir. Herkes kendi ilişkisine odaklanmalı ve başkasının tarzı ile ilgilenmemelidir. Herkes kimse bana karışmasın tarzında davranıyor ama başka ilişkileri yargılamaktan da geri kalmıyor. İsteyenin istediğini memnuniyetle seçme özgürlüğünü ancak bu şekilde yani kimsenin seçimini yargılamazsak yakalayabiliriz. İstediği kadar yargılansız isteyenler zaten engel tanımadan bu ilişkileri gerçekleştirmekteler.

Cinsiyetleri her ne olursa olsun bireyler özgür iredeleri ile partner seçimlerini yapabilmelidirler. Çünkü bu engellenirse psikolojik sorunlar yaşayan kişilerin sorunlarını çözmede kimse yararlı olamaz. Kendi hisleri doğrultusunda bir partner seçemeyen bir birey çok büyük sorunlar ile içiçe yaşamak zorunda kalabilir ve bu durumda olmayı kimse istemez. Eğer bu durumu kimse istemiyorsa kimsenin yaşamasına da göz yummamalıdır. İstediği ilişki travesti bayanlar ise onlar ile engel tanımadan birlikte olacakları bilinmek zorundadır. Eğer travestiler ile ilişkisinden dolayı zor durumda bırakılan bir kişiden pozitif olmasını bekler isek yanılmış oluruz.Kesinlikle vereceği tepkiler hep negatif olacak ve hayatındaki olumsuzlukarı herkese yansıtacaktır. Bu sebeple öyle kişiler ile daha ılımlı olmalı anlayış göstermeliyiz. Zaten ne kadar önün tıkanmaya çalışılsın bu kişiler gereksinimlerini engel tanımadan gerçekleştirmeye devam edecektir. O yüzden kötü gözle bakmaya ve tepki vermeye gerek yoktur.

Partneri Doğru Seçebilmek

İnsanların partnerlerini seçerken bu kriterleri sorgulamaması hatasız seçim yapabilme olanaklarını kısıtlıyor. Tarifsiz zevkler verebilen istanbul travesti bayanlar hem kendilerinin hemde partnerlerinin vazgeçme hakkını kullanmasını bu yüzden istiyorlar. Çünkü sadece görünüşleri ya da çekici olmaları sebebiyle onlarla birlikte olmak isteyenler yanlış seçimi yapmış olabilirler diye düşünüyorlar. Oldukça bakımlı ve seksi olabildikleri için taksim travesti bayanları her ne pahasına olursa olsun elde etmek isteyenler de aslında bu ilişkilerden hoşlanmayabilirler. Bu sebeple istenilenin ne olduğunu bilmekte çok büyük yararlar vardır. Vurgulamak istediğimiz şey hatasız seçimi yapabilmek için insanın kendini iyitanıması gerektiğidir. Eğer bu tarzdan hoşlanıyorsa bir kişi zaten onlardan büyük zevk alırlar. Bunun sebebi ise en kaliteli ve işini en üst seviyede yapan travestiler istanbulda bulunmasıdır.

Pek fazla kişi bu donelere önem vermediği için herhangi bir partnerde yanlış seçim hatasına düşebiliyor. Kendisine uygun partneri bulamadığını söyleyenlerin öncelikle neyi aradığını bilmeleri şarttır ve kesinlikle bu şartı yerine getirmelidirler. Kendilerini sorgulayarak ne aradıklarını bilirlerse en kaliteli partnerleri bulup hatasız seçim yapmış olabilirler. Zorlamalı bir ilişkiden zevk alınamayacağını bilmek ve özelliklere en uygun partneri bulmak bu gibi ilişkiler için oldukça önem arz eder. Hatasız seçim yapabilmeli ve en uygun partneri bulabilen şanslı kişiler olmayı tercih etmelisiniz.

Partner tercih ederken nelere dikkat edilmesi gerektiğinin büyük bir rolu olduğu kesin. Ancak özelliklerini tam olarak bilmediğiniz bir partner ile birlikte olmak hayal kırıklığına uğramanıza sebebiyet verebilir. Öncelikle ben nelerden hoşlanıyorum ne tarz ilişki bana göre gibi soruları insan kendine yöneltmeli ve doğru seçimi yapmalıdır. Şık göründükleri kadar yatak performansları ile de çıldırtıcı olabilen travestiler partnerlerinden bu durumu düşünmelerini özellikle istiyorlar. Nedeni ise bir travesi ile sadece cinsel ilişki olsun diye birlikte olmak isteyenler ve pişman olanlar olabiliyor. Onların istediği şey partnerlerinin gerçekten buna hazır olduğu ve bu ilişkiyi içinden gelerek isteyip istemediği noktasını bilmeleridir. Buna hazır olmayan ve bu ilişkiden hoşlanmayacak birisi ile birlikte olmak istemedikleri için bazen zor durumda da kalabiliyorlar.

1 2 3 18