Adam Baptist’ın Glory St. John travesti öldürme şüphesiyle tutuklandı

William Victor Flor, 39, MG 16 erken saatlerinde öldürüldü.
Sivil Polis şüpheli göre mağdur ile bir ilişki olurdu.
46 yaşında bir uzun yürüyüşe çıkan kimse Sao Joao Batista’nın Glory (MG) bir travesti boğazını şüphelenilen tutuklandı edildi. William Victor Flor, 39, 16. erken saatlerinde öldürüldü, ancak dava sadece otopsi raporu esganadura belirtilen zaman cinayet olarak kabul edilmesi geldi.
Sivil Polis göre, şüpheli travesti ile bir ilişki korunur, ancak, Arkadaşlığın sonu mutsuz, bir ay boyunca yaşadığı eve gitti ve bir tartışma sonrasında, suç işlemiş.
“[Şüpheli] çünkü alkol gün boyunca alımı ve ayrıca uyuşturucu, çatlak, sonunda. Ne zaman kanepede onu ölü bırakarak, gece boyunca sevgilisini boğan vardı çünkü alkolün etkisi altında başını Askeri Polis o alkol ve şarkı içme, dans, onun ölümünü kutluyor, sahne katıldı “Marcos Pimenta, Sivil Polis Şefi dedi.
Askeri polis sahneye, o “alkol ve şan, dans, onun ölümünü kutluyor
Marcos Pimenta, Sivil Polis delegesi
Bunların yanı sıra, başka bir adam da evde yaşıyordu. Bu suçun bir gün sonra William cesedini bulan o oldu. ev hanımı Karina Aparecida Barreto kurban yardım istedi duydum, ama ne olurdu hayal bile etmedi.
Cumadi, cumadi “Sadece was” “ve tüm sessiz oldu. Sonra biz de. Biz ne olup bittiğini bilmiyordu uyudu” dedi.
Adam Adımlar Merkezi’nin (MG) dün gece tutuklandı ve kentin cezaevine gönderildi.
“Sürekli sarhoş bulunan bir bireydir. O zaten cinayete teşebbüs bulundu şey, hırsızlık ödenek. Ve tüm kanıtlar geçit vardır, kayıtlarında yer alan tüm duruşmalar o şiddetli bir insandı ve kim olduğunu anladıklarını gösteriyor uzaklıkta ölümle olurdu. değildim Ne “diye temsilci sonucuna vardı.

En Zevkli İhtiyacınız

İnsanlar yıllardır ötesi berisi olmaksızın ihtiyaçları arasında öncelik farkı uygulamalarına gitmiş bununla birlikte en büyük ihtiyaçları ile birlikte en önemli ihtiyaçları arasındaki ince çizginin farkını kavramıştır. Yıllarca en önemli ihtiyaçların elde edilme mantığı ön saflarda yer alsa da hayat için en büyük ihtiyaçlar denilen durumların da farkı hayat standartlarıyla belirlenmiştir.

Bu konuya örnek vermek gerekirsek bir kişinin çocukluk hayali olan üstü açık bir arabayı elde etme isteğiyle birlikte hayatını sürdürebileceği bir ev elde etmesinin gerektiği durumlar ele alınabilir. Örneğin en önemli ihtiyaç hayatını sürdürebileceği bir ev iken en büyük ihtiyacı da hayallerinin arabasını elde etmek sayılabilir. Evet bir ev ile birlikte hayatınızı devam ettirebilirsiniz fakat hayallerinizi gerçekleştirmeden iyi bir yaşam kalitesine sahip olamazsınız.

Böyle bir gerçek ile birlikte insanoğlu için en önemli ihtiyaçların neler olduğu bellidir. Söz konusu en büyük ihtiyaçlar olduğu zaman bunun ne kadar farkında olduğumuz sorusu akla yatkın ilk imgelerden bir tanesidir. Bütün bunlarla birlikte hayattaki en büyük ihtiyaçlardan bir tanesi tabii ki mükemmel deneyimlerle birlikte gelen hayattan zevk alma hisleridir. Cinsel yaşamla birlikte mükemmel bir durumu tecrübe etmenin yaratacağı mutluluk her insanın en temel isteklerindendir. İşte durum böyle olunca da sizlere en mükemmel deneyimleri yaşayabileceğiniz travesti bayanların mükemmel portalı olarak bu siteyi oluşturduk. Sizlere en mükemmel travestiler ile tanışabileceğiniz en ideal ve en iyi ortamı sunuyoruz. Bu güzel site ile birlikte artık siz de en iyi şişli travesti ve kadıköy travesti bayanlarıyla buluşabilir hayatınızdaki yaşam kalitesini arttıracak mükemmel deneyimleri elde edebilirsiniz. Her şeyden önemlisi de en büyük ihtiyaçlarınıza rahatça kavuşabilmenin verdiği mutluluğu yaşayabilirsiniz.

1 2 3 5